Akce a aktuality

Kroměřížské vinařské slavnosti

více informací

Aktuálně

Bag in Boxy

Pouze pro nás připravuje od vinaře p. Bučka moravské sudové víno v tzv. Bag in Boxech. V těchto 5 litrových boxech najdete víno z Vinařství Bučkovi, Sudoměřice. Náš sortiment obsahuje 8 druhů vín. Které stále rozšiřujeme a distribuujeme jak do restaurací v Kroměříži, tak i v Praze.

Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Cabernet Moravia, Zweigeltrebe rosé, Zweigeltrebe. Tyto vína jsou ideální na letní grilování a přátelské posezení.


Společnost Vinitis s.r.o.

Firma VINITIS s.r.o. je významný prodejce chilských vín Anakena, kterou prodáváme již více než 15 let. Z moravských vinařství zastupujeme především rodinná vinařství, jako Bučkovi ze Sudoměřic u Strážnice, Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a vinařství Františka a Hany Mádlových rovněž z Velkých Bílovic. Zároveň velkoobchodně prodáváme produkty dalších více než 30-ti moravských a zahračních vinařství. Naše činnost je kromě maloobchodního prodeje ve vinotéce v Kroměříži, Komenského náměstí 435, zaměřena na velkoobchodní činnost - zejména zásobování restaurací a jiných gastronomických provozů. Sestavujeme kompletní vinné lístky, zajišťujeme jejich aktuální obměnu a pravidelné zásobování gastronomických provozů všemi víny.

Naše krédo - kvalita za příznivou cenu.

připravujeme pro vás

 

V provozu vinotéky nastanou změny, které budou upřesněny v průběhu měsíce ledna. Se všemi změnami budete v průběhu ledna seznámeni. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení zákazníci, otevírací doba pro tento týden (od 8.1. - 13.1.):

Pondělí 15:00 - 17:30

Úterý 17:00 - 19:00

Středa ZAVŘENO

Čtvrtek 15:00 - 17:30

Pátek 14:00 - 17:30

Sobota 10:00 - 12:00

 

Od 1.2.2018 bude platit stálá otevírací doba, děkujeme za pochopení.

 

 


Výhradní dovozce
a prodejce těchto značek
pro ČR