O nás

Firma VINITIS s.r.o. navazuje na devítiletou tradici specializované prodejny vína
– Vinotéky "U lišky", Komenského nám. 435 v Kroměříži.

Kromě maloobchodního prodeje vín, začala v roce 2004 velkoobchodně zastupovat firmu Vinag d.d., Maribor – Slovinsko a v roce 2005 rozšířila velkoobchodní prodej o přední chilská vinařství Anakena a Emiliana.

V roce 2008 byla založena obchodní společnost VINITIS s.r.o., která se specializuje velkoobchodní prodej, dovoz vín a provozuje dvě vinotéky v Kroměříži a Praze.

Základní poslání firmy je prodávat kvalitní víno, které většina domácích zákazníků osobně nezná. Námi nabízená vína tvoří jedny z nejlepších zástupců daného světového či domácího vinařského regionu. Dalším neméně důležitým prvkem je vyváženost poměru kvalita – cena, tak aby si konečný zákazník platil pouze za kvalitu, nikoliv za značku, zemi původu...

Filosofie prodeje

  • prověřená vína nejvyšší kvality a vysoké užitné hodnoty, tj. za přiměřenou cenu v daném segmentu
  • zákaz prodeje prostřednictvím obchodních řetězců a „neurčitých“ velkoobchodů, čerpacích stanic a podobně
  • prezentace prostřednictvím osobního kontaktu a seznámení se s vínem na výstavách, degustacích či speciálních prezentacích s vínem dle požadavků klientů

Společnost Vinitis s.r.o.

Firma VINITIS s.r.o. je významný prodejce chilských vín Anakena, kterou prodáváme již více než 15 let. Z moravských vinařství zastupujeme především rodinná vinařství, jako Bučkovi ze Sudoměřic u Strážnice, Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a vinařství Františka a Hany Mádlových rovněž z Velkých Bílovic. Zároveň velkoobchodně prodáváme produkty dalších více než 30-ti moravských a zahračních vinařství. Naše činnost je kromě maloobchodního prodeje ve vinotéce v Kroměříži, Komenského náměstí 435, zaměřena na velkoobchodní činnost - zejména zásobování restaurací a jiných gastronomických provozů. Sestavujeme kompletní vinné lístky, zajišťujeme jejich aktuální obměnu a pravidelné zásobování gastronomických provozů všemi víny.

Naše krédo - kvalita za příznivou cenu.

připravujeme pro vás

 

V prodeji máme první letošní vína, přijďte si vybrat MLADÁ VÍNA 2017. Jsou výborná.

 

11.11.2017 Svatomartinská vína na Hanáckém náměstí, budeme se na Vás těšit.

 

 

POZOR změna telefonního čísla do vinotéky na Komenského náměstí 777 913 517.

 

 

 


Výhradní dovozce
a prodejce těchto značek
pro ČR