O nás

Firma VINITIS s.r.o. navazuje na devítiletou tradici specializované prodejny vína
– Vinotéky "U lišky", Komenského nám. 435 v Kroměříži.

Kromě maloobchodního prodeje vín, začala v roce 2004 velkoobchodně zastupovat firmu Vinag d.d., Maribor – Slovinsko a v roce 2005 rozšířila velkoobchodní prodej o přední chilská vinařství Anakena a Emiliana.

V roce 2008 byla založena obchodní společnost VINITIS s.r.o., která se specializuje velkoobchodní prodej, dovoz vín a provozuje dvě vinotéky v Kroměříži a Praze.

Základní poslání firmy je prodávat kvalitní víno, které většina domácích zákazníků osobně nezná. Námi nabízená vína tvoří jedny z nejlepších zástupců daného světového či domácího vinařského regionu. Dalším neméně důležitým prvkem je vyváženost poměru kvalita – cena, tak aby si konečný zákazník platil pouze za kvalitu, nikoliv za značku, zemi původu...

Filosofie prodeje

  • prověřená vína nejvyšší kvality a vysoké užitné hodnoty, tj. za přiměřenou cenu v daném segmentu
  • zákaz prodeje prostřednictvím obchodních řetězců a „neurčitých“ velkoobchodů, čerpacích stanic a podobně
  • prezentace prostřednictvím osobního kontaktu a seznámení se s vínem na výstavách, degustacích či speciálních prezentacích s vínem dle požadavků klientů

Společnost Vinitis s.r.o.

Firma VINITIS s.r.o. je významný prodejce chilských vín Anakena, kterou prodáváme již více než 15 let. Z moravských vinařství zastupujeme především rodinná vinařství, jako Bučkovi ze Sudoměřic u Strážnice, Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a vinařství Františka a Hany Mádlových rovněž z Velkých Bílovic. Zároveň velkoobchodně prodáváme produkty dalších více než 30-ti moravských a zahračních vinařství. Naše činnost je kromě maloobchodního prodeje ve vinotéce v Kroměříži, Komenského náměstí 435, zaměřena na velkoobchodní činnost - zejména zásobování restaurací a jiných gastronomických provozů. Sestavujeme kompletní vinné lístky, zajišťujeme jejich aktuální obměnu a pravidelné zásobování gastronomických provozů všemi víny.

Naše krédo - kvalita za příznivou cenu.

připravujeme pro vás

 

V provozu vinotéky nastanou změny, které budou upřesněny v průběhu měsíce ledna. Se všemi změnami budete v průběhu ledna seznámeni. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení zákazníci, otevírací doba pro tento týden (od 8.1. - 13.1.):

Pondělí 15:00 - 17:30

Úterý 17:00 - 19:00

Středa ZAVŘENO

Čtvrtek 15:00 - 17:30

Pátek 14:00 - 17:30

Sobota 10:00 - 12:00

 

Od 1.2.2018 bude platit stálá otevírací doba, děkujeme za pochopení.

 

 


Výhradní dovozce
a prodejce těchto značek
pro ČR