Vinařství Hrdina & dcera

Rodinné vinařství otce a dcery (jediné v ČR), které si zakládá na kvalitě vína vyrobeného z vlastních hroznů z nejlepších vinařských tratí Velkých Bílovic. Vinařství obhospodařuje převážně 30 let staré vinohrady, tedy vinohrady v nejlepší kondici.

Naše firma je výhradním prodejcem a distributorem v ČR.

produkty

Výhradní dovozce
a prodejce této značky
pro ČR


Společnost Vinitis s.r.o.

Firma VINITIS s.r.o. je významný prodejce chilských vín Anakena, kterou prodáváme již více než 15 let. Z moravských vinařství zastupujeme především rodinná vinařství, jako Bučkovi ze Sudoměřic u Strážnice, Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a vinařství Františka a Hany Mádlových rovněž z Velkých Bílovic. Zároveň velkoobchodně prodáváme produkty dalších více než 30-ti moravských a zahračních vinařství. Naše činnost je kromě maloobchodního prodeje ve vinotéce v Kroměříži, Komenského náměstí 435, zaměřena na velkoobchodní činnost - zejména zásobování restaurací a jiných gastronomických provozů. Sestavujeme kompletní vinné lístky, zajišťujeme jejich aktuální obměnu a pravidelné zásobování gastronomických provozů všemi víny.

Naše krédo - kvalita za příznivou cenu.

připravujeme pro vás

11.11.2017 Svatomartinské hodování na Hanáckém náměstí v Kroměříži. Přijďte k nám ochutnat letošní mladá a svatomartinská vína. Budeme tam v době od 10 do 18hodin. Těšíme se na Vás.

 

V prodeji máme první letošní vína lahvová i sudová, přijďte si vybrat MLADÁ VÍNA 2017. Jsou výborná.

 

POZOR změna telefonního čísla do vinotéky na Komenského náměstí 777 913 517.