Vinařství Kabaj Morel

Špičkové rodinné vinařství ze slovinského Dobrova na pomezí Slovinska a Itálie, využívající prastaré zakavkazské pravlasti vína. Tvůrcem vín a pokračovatelem rodinné tradice je vinař Jean Michele Morel, původem Francouz žijící ve Slovinsku, jehož vína patří mezi absolutní špičku této vinařsky velmi vyspělé země.

Všechna vína jsou školena ve francouzských sudech barrique, mají charakteristickou mineralitu a jejich svěžest a ovocnost je dlouhověká. Tyto vína jsou svým charakterem výjimečná a vyžadují určitou znalost a zkušenost v problematice vína.

produkty

Výhradní dovozce
a prodejce této značky
pro ČR


Společnost Vinitis s.r.o.

Firma VINITIS s.r.o. je významný prodejce chilských vín Anakena, kterou prodáváme již více než 15 let. Z moravských vinařství zastupujeme především rodinná vinařství, jako Bučkovi ze Sudoměřic u Strážnice, Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a vinařství Františka a Hany Mádlových rovněž z Velkých Bílovic. Zároveň velkoobchodně prodáváme produkty dalších více než 30-ti moravských a zahračních vinařství. Naše činnost je kromě maloobchodního prodeje ve vinotéce v Kroměříži, Komenského náměstí 435, zaměřena na velkoobchodní činnost - zejména zásobování restaurací a jiných gastronomických provozů. Sestavujeme kompletní vinné lístky, zajišťujeme jejich aktuální obměnu a pravidelné zásobování gastronomických provozů všemi víny.

Naše krédo - kvalita za příznivou cenu.

připravujeme pro vás

 

V prodeji máme první letošní vína lahvová i sudová, přijďte si vybrat MLADÁ VÍNA 2017. Jsou výborná.

 

POZOR změna telefonního čísla do vinotéky na Komenského náměstí 777 913 517.